Přestavbová sada tlakový hořák

MULTIPAL (16-75 kW)

Předmětem prodeje je přestavbová sada MULTIPAL skládá z kompletního hořáku, ventilátoru, řídící jednotky a zásobníku paliva.

Je připravena k montáži, byla řádně sestavena a zajistí bezproblémový provoz. Vysoká kvalita garantuje, že všechny části budou fungovat správně. Přestavbová sada může být použita k přestavbě stávajícího kotle, nebo i k výrobě nového kotle.

Druhy paliv

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!

Hořák

MULTIPAL je rýnový hořák s tlakovým podavačem. Je vyráběn pro výkony od 15 do 75 kW.

multipal 16 75 kw f

Podavač plní palivo ze zásobníku do hořáku pomocí tlakového pístu, který provádí vratný pohyb. Píst je zpevněný, chráněný odnímatelnými nerezovými ocelovými komponenty (stěrka). Pracovní část pístu je osazena ložisky. Toto zlepšuje plynulost jeho práce,zvyšuje životnost a snižuje hlučnost. MULTIPAL může spalovat palivo do 40 mm zrnitosti. SLOŽIT

Do hořeniště je přiváděn primární a sekundární vzduch. Důležitou výhodou hořáku je pevný deflektor,na kterém se spalují zbytky hořlavých prachů a plynů. MULTIPAL se může použít nejenom do nových kotlů ale stejně tak i do kotlů již používaných. MULTIPAL je předmětem průmyslového designu polského patentového úřadu.

Více informací o hořáku Multipal