Přestavbová sada ocelovo-litinový hořák

APR (12-35 kW)

Předmětem prodeje je přestavbová sada APR skládá z kompletního hořáku, ventilátoru, řídící jednotky a zásobníku paliva.

Je připravena k montáži, byla řádně sestavena a zajistí bezproblémový provoz. Vysoká kvalita garantuje, že všechny části budou fungovat správně. Přestavbová sada může být použita k přestavbě stávajícího kotle, nebo i k výrobě nového kotle.

Druhy paliv

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!

Hořák

Rýnový hořák APR od firmy Ślusarstwo - Kotlarstwo Bogdan Witkowski- nové konstrukce. Název „rýnový” vychází z podobnosti tvaru u dešťových okapů (rýna).

apr 12 35 kw f

Hořák APR to je množství nových konstrukčních řešení. Hořák má vlastní deflektor, který lze snadno vyjmout, vyčistit nebo vyměnit. Hořák i deflektor jsou vyrobeny z velmi dobré kvalitní šedé litiny. SLOŽIT

Oblý tvar hořeniště umožňuje dokonalé spalování paliva. Primární vzduch se přivádí přes spodní otvory a sekundární přívod vzduchu je přiváděn z boků hořáku. Vzhledem ke své konstrukci podavače (těleso podavače - bez přívodního kolena), nezpůsobuje téměř žádné tření paliva. Hořák APR lze vybavit (na objednávku) i bezpečnostní vodní ochranou (tzv hasič). Hořák APR to je univerzální řešení! Můžete spalovat eko-hrášek, uhlí (černé i hnědé - ořech 2), peletky a různé směsi s ovsem. Palivo se snadno dostane do podavače hořáku díky velkému otvoru ve spodní části zásobníku. Výkon hořáku je od 12 do 32 kW. Hořák APR je předmětem průmyslového vzoru podaného na polský patentový úřad (UPRP).

Více informací o hořáku APR