Ocelovo-litinové hořáky

APR (12-35 kW)

Rýnový hořák APR od firmy Ślusarstwo - Kotlarstwo Bogdan Witkowski- nové konstrukce. Název „rýnový” vychází z podobnosti tvaru u dešťových okapů (rýna).

Hořák APR to je množství nových konstrukčních řešení. Hořák má vlastní deflektor, který lze snadno vyjmout, vyčistit nebo vyměnit. Hořák i deflektor jsou vyrobeny z velmi dobré kvalitní šedé litiny. Přečtěte si více


Oblý tvar hořeniště umožňuje dokonalé spalování paliva. Primární vzduch se přivádí přes spodní otvory a sekundární přívod vzduchu je přiváděn z boků hořáku. Vzhledem ke své konstrukci podavače (těleso podavače - bez přívodního kolena), nezpůsobuje téměř žádné tření paliva. Hořák APR lze vybavit (na objednávku) i bezpečnostní vodní ochranou (tzv hasič). Hořák APR to je univerzální řešení! Můžete spalovat eko-hrášek, uhlí (černé i hnědé - ořech 2), peletky a různé směsi s ovsem. Palivo se snadno dostane do podavače hořáku díky velkému otvoru ve spodní části zásobníku. Výkon hořáku je od 12 do 32 kW. Hořák APR je předmětem průmyslového vzoru podaného na polský patentový úřad (UPRP).

Druhy paliv

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!

Výhody

Je osazen sekundárními vzduchovémi tryskami.

Výheň vedle základních primárních vzduchových trysek (nezbytné pro udržení plamene na hořáku) obsahuje také sekundární vzduchové trysky. Používají se po spalování pro těkavých látek a plynů vznikajících při spalování. Spalování paliva z mnoha úhlů vzduchu je efektivní, produkuje méně spalin, stejně tak omezuje množství škodlivých látek v ovzduší.

Litinový rýnový hořák
Litinový deflektor
Pravé a levé otáčky motoru
Široký rám zásobníku
Vícepalivový hořák
Polský výrobek
Záruka 24 měsíců