KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

ECOPELL DUO

Kotle ústředního topení ECOPELL DUO získaly 5 třídu podle normy PN EN 303-5:2012 spalováním palivy typ pelety.

Mají také certifikát TÜV Rheiland, který provádí kontroly nejen výrobků, obalů nebo návodů na obsluhu, ale také výrobních podniků, v nichž vznikají. Díky hodnocení tohoto druhu si můžeme být jistí, že výrobky, které nabízíme, mají nejvyšší kvalitu. Přečtěte si více

Ocelové vodní těleso pravoúhlého tvaru je provedený z kotlové ocele P265GH s tloušťkou 6 mm (pro prvky, které jsou ve styku se spalinami) a 4 mm (pro ostatní prvky). Moderní konstrukce výměníku kotle ústředního topení umožňuje dosahovat vysokou účinnost. Použití koncových spínačů u všech dvířek kotlů je dodatečným zajištěním, které při otevření dvířek přerušuje činnost ventilátoru dmýchání a podávače paliva.

Řada CLASSIC GOLD obsluhuje 4 Čerpadla, 2 termostaty, 2 mísiče, regulaci podle počasí a pokojovou. Existuje možnost namontování modulu GSM, modulu SONDA LAMBDA, uzavřeného systému (chladicí hadice + ventil VST 112)

Kotle určené do systému vodního ústředního topení v rodinných domech, veřejných budovách (kancelářské budovy, haly, sklady apod.)

Druhy paliv

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!

Výhody

Pětiletá záruka na solidnost a správné fungovaní kotle.

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků, proto dáváme na naše kotle až pětiletou záruku. Samozřejmě současně nabízíme záruční a pozáruční servis. Je také možné si v naší firmě pořídit všechny rychle se opotřebovávající součástky.

Certifikovaná kotlová ocel
Žlabový hořák Bio
Automatický zapalovač
Ovladač fuzzy logic pid
Hodiny rtc s týdenním programem
Dva směšovací oběhy ut1 a aut 2 s pokojovým termostatem
Čerpadlo: ut 1, ut2, tuv, přídavná, cirkulační
Ovládání podle počasí
Sonda lambda
Řízení GSM
Doplňková vodní ochrana "hasič"

Zcela snižuje možnost vznícení paliva v zásobníku. Pracuje na principu termostatického ventilu - když teplota na čidle překročí určitou teplotu, ventil se otevře a přivede vodu do zásobníku. (Volitelné)