KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

ECOPELL

Teplovodní kotel ECOPELL je zařazen do 5 třídy podle normy PN EN 303-5:2012   a splňuje ECODESIGN . Hlavním palivem jsou pelety.Tento kotel vlastní také certifikát TÜV Rheiland a BAFA. Tento kotel díky výše uvedeným certifikátům , splňuje  nejvyšší kvalitu ve své třídě

Tyto kotle mají řadu inovačních řešení a jsou určeny ke spalování pouze jednoho druhu paliva – pelet. Kotle jsou určeny pro teplovodní systémy ústředního topení v rodinných domech, veřejných budovách (kancelářské budovy, haly, sklady apod.).

Díky použití vhodné technologie jsou tyto kotle schopny spálit skoro 99% dodaného paliva, což svědčí o jejich vysoké účinnosti. Všechno toto snižuje náklady na topení až o 20%. Tyto kotle mají taky speciálně zvolený hořák pro tento model. Automaticky řízené vířiče samočinně čistí výměník, což umožňuje jeho stálé, spolehlivé a účinné fungování. Maximálně zjednodušená obsluha se omezuje na doplnění zásobníku, zapnutí kotle a vysypání popela po několika dnech z popelníku.

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!

Výhody

Pětiletá záruka na solidnost a správné fungovaní kotle.

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků, proto dáváme na naše kotle až pětiletou záruku. Samozřejmě současně nabízíme záruční a pozáruční servis. Je také možné si v naší firmě pořídit všechny rychle se opotřebovávající součástky.

Certifikovaná kotlová ocel
Univerzální hořák
Automatický zapalovač
Automatické čistění
Ovladač fuzzy logic pid
Hodiny rtc s týdenním programem
Dva směšovací oběhy ut1 a aut 2 s pokojovým termostatem
Čerpadlo: ut 1, ut2, tuv, přídavná, cirkulační
Ovládání podle počasí
Sonda lambda
Internet
Dotykový displej LCD
Řízení GSM
Rozšiřující modul